https://apkdrv.com/

4.5 135.4k Yorumlar 499


6.28.1 Yayınlayan: Simple Mobile Tools


İNDİR

$1,00$2.99

Hakkında

Basit Galeri, Android'inizde eksik olduğunuz tüm fotoğraf görüntüleme ve düzenleme özelliklerini, kullanımı kolay şık bir uygulamada size sunar. Fotoğraflara …

Basit Galeri, Android’inizde eksik olduğunuz tüm fotoğraf görüntüleme ve düzenleme özelliklerini, kullanımı kolay şık bir uygulamada size sunar. Fotoğraflara veya videolara her zamankinden daha hızlı göz atın, yönetin, kırpın ve düzenleyin, yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarın veya en değerli resimleriniz ve videolarınız için gizli galeriler oluşturun. Gelişmiş dosya desteği ve tam özelleştirme ile son olarak galeriniz tam istediğiniz gibi çalışır.

GELİŞMİŞ FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİ
Simple Gallery’nin geliştirilmiş dosya düzenleyici ve fotoğraf albümü ile fotoğraf düzenlemeyi çocuk oyuncağına dönüştürün. Sezgisel hareketler, resimlerinizi anında düzenlemeyi çok kolaylaştırır. Resimleri kırpın, çevirin, döndürün ve yeniden boyutlandırın veya anında açılmalarını sağlamak için şık filtreler uygulayın.

İHTİYACINIZ OLAN TÜM DOSYALAR
Basit Galeri, JPEG, PNG, MP4, MKV, RAW, SVG, GIF, Panoramik fotoğraflar, videolar ve daha pek çok farklı dosya türünü destekler, böylece format seçiminizde tam esnekliğin keyfini çıkarırsınız. Hiç “Bu formatı Android’imde kullanabilir miyim” diye merak ettiniz mi? Şimdi cevap evet.

SENİN OLSUN
Simple Gallery’nin son derece özelleştirilebilir tasarımı, fotoğraf uygulamasının istediğiniz gibi görünmesini, hissetmesini ve çalışmasını sağlar. Kullanıcı arayüzünden alt araç çubuğundaki işlev düğmelerine kadar Simple Gallery, bir galeri uygulamasında ihtiyacınız olan yaratıcı özgürlüğü size sunar.

Aynı zamanda  fotoğrafları görüntüleyin

SİLİNEN FOTOĞRAFLARI VE VİDEOLARI KURTAR
Değiştiremeyeceğiniz değerli bir fotoğrafı veya videoyu yanlışlıkla silme konusunda asla endişelenmeyin. Basit Galeri, silinen herhangi bir fotoğrafı ve videoyu hızlı bir şekilde kurtarmanıza olanak tanır, yani Android için en iyi medya galerisi olmanın yanı sıra, Basit Galeri harika bir fotoğraf kasası uygulaması olarak ikiye katlanır.

ÖZEL FOTOĞRAFLARINIZI, VİDEOLARINIZI ve DOSYALARINIZI KORUYUN
Fotoğraf albümünüzün güvende olduğundan emin olun. Simple Gallery’nin üstün güvenlik özellikleriyle, seçilen fotoğrafları ve videoları kimin görüntüleyebileceğini veya düzenleyebileceğini veya önemli dosyalara erişebileceğini sınırlamak için bir pın, desen veya cihazınızın parmak izi tarayıcısını kullanabilirsiniz. Uygulamanın kendisini bile koruyabilir veya dosya düzenleyicinin belirli işlevlerine kilitler yerleştirebilirsiniz.

Varsayılan olarak materyal tasarımı ve karanlık tema ile birlikte gelir, kolay kullanım için harika bir kullanıcı deneyimi sağlar. İnternet erişiminin olmaması size diğer uygulamalardan daha fazla gizlilik, güvenlik ve istikrar sağlar.

Hiçbir reklam veya gereksiz izin içermez. Tamamen açık kaynaklıdır, özelleştirilebilir renkler sağlar.

Tüm Basit Araç setine buradan göz atın:
https://www.simplemobiletools.com

Facebook:
https://www.facebook.com/simplemobiletools

Reddit:
https://www.reddit.com/r/SimpleMobileTools

Telgraf:
https://t.me/SimpleMobileTools

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

6.28.1

Yükleyen:

admin-2

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get Basit Galeri Pro on Google Play

Kategori

Fotoğraf

Fotoğraf

4.5 Rating (135494 Votes )
Fiyat: $ 1,00

Neler yeni?

Last updated on Oct 9, 2023

Bazı çeviri, kararlılık, UX ve UI iyileştirmeleri eklendi

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 135,494
Değerlendirme
4.5
135.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap