https://apkdrv.com/

2.3 57.9k Yorumlar 234


1.0.0.18 Yayınlayan: Rockstar Games


İNDİR

$0,94$6,99

Hakkında

bully apk, bully apk indir Rockstar Games'in çığır açıcı orijinal oyun ve nüktedan öykü anlatma geleneği, Bully: Anniversary Edition ile …

bully apk, bully apk indir

Rockstar Games’in çığır açıcı orijinal oyun ve nüktedan öykü anlatma geleneği, Bully: Anniversary Edition ile okul bahçesinde arz-ı endam ediyor. 15 yaşındaki haylaz Jimmy Hopkins olarak Bullworth Akademisi adlı bozulmuş, yoldan çıkmış okulda öğrenci hiyerarşisinin tepesine tırmanmaya çalışıyorsun. Okulun zorbalarına karşı dur, öğretmenlerin sorgularıyla başa çık, yakantopta en iyileri bile mısra getir, muzip şakaların şahı ol, kızlar için mücadeleye gir, ve bölgenin en çok kötü okulunda bir yılı sağ salim tamamla.

Bully: Anniversary Edition içinde büyük beğeni toplayan Bully: Scholarship Edition ile beraber, yüksek çözünürlüklü ekran desteği, zenginleştirilmiş grafikler, geliştirilmiş ışık ve doku efektleri, dokunmatik oyun için yine tasarlanmış kontroller ve nihayet yeni çok oyunculu Friend Challenges modu bulunuyor.

Friend Challenges’da kafa kafaya derslik ve arkad tarzı mini oyunlar var: biyoloji dersinde kurbağayı en hızlı kim parçalayacak, İngilizce’de kelime bulmacalarını kim çözecek, palamut fırlatıp attığını vurarak düşmanlarını yok etmede uçan sincaba kim en fazlaca yardım edecek, ve daha başka bir sürü oyun.

Özellikleri:
• Bully hikayesinin tamamı ile beraber ilave görevler, karakterler, mini derslik oyunları, ve Bully: Scholarship Edition’dan açılabilir öğeler
• görkemli grafikler: yüksek çözünürlüklü dokular, dinamik ışık, gölge ve parçacık efektleri
• Yüksek çözünürlüklü ekran desteği
• Immersion TouchSense Dokunma Efekti ile zenginleştirilmiş
• Sıra tabanlı çok oyuncu modu Friend Challenges ile istediğin yer ve zamanda arkadaşlarına meydan oku. İstediğin yerde oyna, sıra sana vardığında bildirim al
• yalnız ihtiyacın olduğunda görünen bağlamsal butonların bulunmuş olduğu akıllı dokunma kontrolleri
• Rockstar Games Social Club’da buluta kaydetme özelliği ile oyun keyfini farklı cihazlar üzerinde kesintisiz sürdür.
• fizyolojik denetim cihazı desteği

Rockstar Games New York, NY 10012 © 2005-2016 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, Bully, ve Rockstar Games R* marka ve logoları ABD’de ve/yada değer ülkelerde Take-Two Interactive Software, Inc.’nin ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır.

Bu yazılımın kullanımı rockstargames.Com/eula adresinde bulunan lisansa tabidir; çevrimiçi hesap koşulları www.Rockstargames.Com/socialclub adresinde bulunabilir. EULA’nın, Yasal Hükümlerin yada başka kuralların ihlali halinde oyuna veya çevrimiçi kullanıcı hesabına erişim engellenebilir. Müşteri ve teknik destek için www.Rockstargames.Com/support ardesini ziyaret edin.

Kişiye özel, açılabilir, indirilebilir veya çevrimiçi içerikler, hizmetler veya işlevler şeklinde ayrıcalıklı özelliklere erişim devredilemez ve tek kullanımlık şifre, ilave ücret ve/yada kullanıcı hesabı oluşturmayı (+13) gerektirebilir. Bu özelliklere erişim web bağlantısı gerektirebilir, tüm kullanıcılar için mevcut olmayabilir, ve 30 gün öncesinden bildirilmek şartıyla bittirılabilir, değiştirilebilir yada farklı şartlar altında sunulabilir. Çevrimiçi hizmetler, ücretler, kısıtlamalar, veya bu oyuna ilişkin ilave koşullar için lütfen www.Rockstargames.Com adresini ziyaret edin.

Bu oyun hayal ürünüdür; gerçek kişi ve olaylarla hiçbir ilgisi yoktur; her tür benzerlik rastlantıdan ibarettir. Take Two, oyunda yer edinen eylemlerin yapılmasını özendirmez ve onaylamaz. Oyunun izinsiz kopyalanması, tersine tasarıma uğratılması, yayımlanması, halka açık gösterimi, kiralanması, parayla oynatılması, yada kopyalama korumasının kırılması ne olursa olsun yasaktır.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.0.0.18

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

8.0

Android

8.0

Şu tarihte mevcut:

Get Bully: Anniversary Edition on Google Play

Kategori

Aksiyon

Aksiyon

2.3 Rating (57914 Votes )
Fiyat: $ 0,94

Neler yeni?

Last updated on 5 Ara 2018

Android 9.0 support. General bug fixes and improvements.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 57,914
Değerlendirme
2.3
57.9k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap