https://apkdrv.com/

4.4 18.4k Yorumlar 643


1.0.6 Yayınlayan: Clickteam USA LLC


İNDİR

$0,10$2,99

Hakkında

fnaf 6 apk, fnaf 6 NOT: Bu oyunun muntazam çalışması için minimum 2 GB RAM'e sahip bir aygıt gereklidir. Freddy Fazbear's …

fnaf 6 apk, fnaf 6

NOT: Bu oyunun muntazam çalışması için minimum 2 GB RAM’e sahip bir aygıt gereklidir.

Freddy Fazbear’s Pizza franchise restoranının müstakbel sahibi, seni istiyoruz!

Sıradan bir pizza fırlatma eğlencesi olarak başlamış olan şey, çok daha çok bir şeye dönüşür. Kendi Freddy Fazbear’s Pizzeria’da olduğunuzu ortaya çıkarmak için glitchy arcade oyununda ilerleyin!

Kataloglarımıza göz atın ve ilk ilgi çekici yerlerinizi ve animatroniklerinizi satın alın, dekorasyonlarınızı özelleştirin ve her şeyden önce yepyeni Freddy Fazbear’s Pizzeria’nızın kapılarını açmadan önce tüm ekipmanların muntazam çalışmış olduğundan kararlı olun!

Yoğun bir günün ardından, evrak işlerini tamamlayın ve işinizi kapatın (kendi işinizi kurarken çoğu süre gece geç saatlerde!) yalnız, havalandırma deliklerinde nelerin gizlenebileceğine dikkat edin. Herhangi bir şey dikkatinizi çekerse, fenerinizi püskürtmek için direkt havalandırmaya çevirin, Fazbear Entertainment tüm bayilerine pilleri ücretsiz olarak sağlıyor!

Ertesi gün, gece hayatta kalmış olduğunızı varsayarsak, dünkü gelirinizi yeni ekipmana yatırın. Yiyecek ve eğlence imparatorluğuna dönüştüğünü görmek için minik pizzacınızı günden güne geliştirin! Fazbear Entertainment, franchise sahiplerine sıcak, güvenli ve karlı bir yer oluşturmak ve yönetmek için lüzumlu tüm enstrumanları ve bilgileri sağlar.

Oh ve eğer kendinizi iyi hissediyorsanız, restoranınızın haricinde dolaşan animatroniklerden bazılarını kurtarmaya çalışın. Aylardır girmeye çalışıyorlar, yedek parça alma ve ek gelir elde etme fırsatını kaçırmamak daha iyi. Herhangi birinde herhangi bir istikrarsızlık yada saldırganlık tespit ederseniz, Fazbear Entertainment’ın tüm franchise sahiplerine ücretsiz olarak sağladığı kendini müdafa şokunu kullanın.

Bu, yasal olarak sağlamak zorunda olduğumuz desteğe son verir. Fazbear Entertainment, Freddy Fazbear’s Pizza serisinin işletilmesinin bir sonucu olarak meydana gelebilecek kaybolmalardan, ölümlerden veya sakatlanmalardan sorumlu tutulamaz.

Daha fazla beklemeyin ve bugün başlayın!

NOT: Arayüz ve ses İngilizcedir. İngilizce, Fransızca, Almanca, Felemenkçe, İspanyolca (Latin Amerika), İtalyanca, Portekizce (Brezilya), Rusça, Japonca, Çince (Basitleştirilmiş), Korece altyazılar.

#MadeWithFusion

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.0.6

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get FNaF 6: Pizzeria Simulator on Google Play

Kategori

Simülasyon

Simülasyon

4.4 Rating (18479 Votes )
Fiyat: $ 0,10

Neler yeni?

Last updated on 26 Eki 2023

- Fixed operation of the silent ventilation - Minor fixes and improvements

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 18,479
Değerlendirme
4.4
18.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap