https://apkdrv.com/

4.8 41.2k Yorumlar 422


0.6.6 Yayınlayan: So Far So Good


İNDİR

$0,42$4,99

Hakkında

incredibox apk,  incredibox apk indir Incredibox, neşeli beatboxer ekibinin yardımıyla kendi müziğini yaratmanı elde eden bir müzik uygulamasıdır. 9 etkileyici …

incredibox apkincredibox apk indir

Incredibox, neşeli beatboxer ekibinin yardımıyla kendi müziğini yaratmanı elde eden bir müzik uygulamasıdır. 9 etkileyici atmosfer arasından müzik tarzını seç ve remiksini meydana getirmeye, kaydetmeye ve paylaşmaya başla.

Birazcık oyun, birazcık araç durumunda olan Incredibox, her yaştan insan arasında hızla popüler olan üstün kalitede bir ses ve görsellik deneyimi sunuyor. Doğru müzik, grafik, animasyon ve etkileşimin karışımına haiz olması Incredibox’u hepimiz için ideal yapıyor. Öğrenmeyi keyifli ve ilgi çekici hale getirdiğinden, Incredibox artık dünya genelinde okullarda da kullanılıyor.

Iyi mi oynanır? Basit! Şarkı söyletmek ve kendi müziğini bestelemek için simgeleri avatarların üzerine sürükle ve bırak. Melodini daha iyi yapacak canlı koroları açmak için doğru ses kombinasyonlarını bul.

Remiksini kaydet, paylaş ve indir! Bestelediğin müzik güzel olduğunda tek yapman ihtiyaç duyulan onu kaydetmek; ardından, remiksinin bağlantısı sana gönderilecek. Besteni dilediğin kişilerle kolayca paylaşabilirsin; böylece dinleyebilirler ve oy bile verebilirler.

Remiksin güzelse ve öteki kullanıcılardan yeterli oy alırsa, En İyi 50 listesine girerek Incredibox geçmişine girebilirsin. Yaptıklarını göstermeye hazır mısın?

Kendi remiksini oluşturamayacak kadar tembel misin? Problem değil, otomatik modu çalıştır!
Coştur ve titret 😉

****************
Incredibox, Fransa’nın Lyon Şehrinde bulunan So Far So Good stüdyosunun bir alt şubesidir ve 2009 senesinde kurulmuştur. Bir web sayfası olarak başladı, daha sonrasında mobil ve tablet uygulaması çıktı ve anında popüler oldu. Bir çok ödül kazandı; şunlar dahil, uluslararası medyada birçok kez adından söz ettirdi: BBC, Adobe, FWA, Gizmodo, Slate, Konbini, Softonic, Kotaku, Cosmopolitan, PocketGamer, AppAdvice, AppSpy, Vice, Ultralinx ve daha bir çoğu. Çevrimiçi demo, oluşturulduğundan bu yana 80 milyondan fazla ziyaretçi çekti.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

0.6.6

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get Incredibox on Google Play

Kategori

Müzik

Müzik

4.8 Rating (41275 Votes )
Fiyat: $ 0,42

Modlar nedir?

  • Unlimited Money

Neler yeni?

Last updated on 29 Nis 2023

• Uygulamaya “Wekiddy” adlı yepyeni bir sürüm 9 eklendi! • Doğru gelen sesleri bul ve ilk video klibin kilidini aç (sonrakiler yakında) • Küçük hata düzeltmeleri

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 41,275
Değerlendirme
4.8
41.2k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap