https://apkdrv.com/

4.6 1.5m Yorumlar 222


2023.12.11.0 Yayınlayan: Memrise


İNDİR

Hakkında

memrise apk, memrise pro indir Yeni bir dil konuşmanın %20'si "öğrenmek" ve %80'i doğru türde alıştırma yapmaktır. Dil kursları ve …

memrise apk, memrise pro indir

Yeni bir dil konuşmanın %20’si “öğrenmek” ve %80’i doğru türde alıştırma yapmaktır. Dil kursları ve uygulamaları genellikle yalnızca “öğrenme” kısmına odaklanır.

Memrise öğrenmene yardımcı olur, ancak aynı zamanda seni bir dili bilmekten emin bir şekilde gerçekten konuşmaya götüren koca bir dil alıştırması dünyası yaratmak için harika bir yapay zeka kullanır.

Bir dili iş, seyahat, sınavlar, eğlence ve hatta aşk için öğreniyor olsan da, doğru türde alıştırma yapmadan gelişmek imkansızdır.

1000’lerce saatlik video ile Anlama Alıştırması Yap

YouTube’da öğrenmekte olduğun dilde milyarlarca saatlik video var… ama ilginç bulduklarını ve onları anlayabilmen için doğru seviyede olanları nasıl bulacaksın?

Merak etme! O iş bizde. İnternetten videolar derledik. Bunları analiz ediyoruz ve ardından seviyene ve ilgi alanlarına göre tavsiyelerde bulunuyoruz. Tamamen acemi olsan bile, izlemen için içeriğimiz var! İhtiyacın olursa videolardan kelime listeleri de oluşturuyoruz.

ÜCRETSİZ, eğlenceli ve stres olmayacağın yapay zeka dil ortağıyla konuşma alıştırması yap

Öğrenmek istediğin dilin konuşulduğu bir ülkede yaşamıyorsan, dili konuşarak alıştırma yapabileceğin insanlar bulmak zordur… ama alıştırma yapmadan asla kendine güvenemezsin.

Bu nedenle Memrise, dünyanın ilk yapay zeka destekli Dil Ortağı olan MemBot’u kurdu.

MemBot, ihtiyacın olan uygulama saatleri boyunca sana rehberlik edecek ve motive edecek, sonsuz sabırlı, destekleyici ve ÜCRETSİZ bir konuşma ortağıdır.

MemBot bazen arkadaş canlısı bir barista, bir iş görüşmesi panelisti veya sürpriz bir parti düzenleyen bir arkadaş rolünü oynayabilir. MemBot’un birçok insanın bir öğretmenle çalışırken yaşadığı stresi önemli ölçüde azalttığı kanıtlanmıştır. Ne kadar az stresli hissedersen, o kadar çok alıştırma yapar ve gerçek insanlarla konuşma konusunda kendine olan güvenini o kadar hızlı geliştirirsin!

İnsanların Memrise hakkında yazdığı bazı güzel şeyler:

“Kurslar, elma yiyen ördekler yerine önce ‘Wi-Fi şifresi nedir’ ve ‘nerelisiniz?’ gibi turistlerin ihtiyaç duyduğu ifadelere odaklanıyor.” – Android Authority

“Memrise’ın yeni dil kavramlarını öğretmek için kullandığı teknikleri seviyoruz. İnternet sitesini ve uygulamayı kullanmak görsel olarak çekici ve anımsatıcı teknikler sayesinde iyi çalışıyor gibi görünüyor.” – Lifewire

“Memrise, farklı bir dil öğrenmek gibi çok eski bir soruna yaklaşırken birkaç modern yöntem kullanıyor.” – TechCrunch

Uygulamamızı ücretsiz indir ve bugün Memrise ile öğrenmeye başla:
Almanca ????????, Fransızca ????????, İngilizce (İngiltere) ????????, İngilizce (ABD) ????????, İspanyolca (İspanya) ????????, İtalyanca ????????, Japonca ????????, Japonca (Latin) ????????, Korece ????????, ve Rusça ???????? öğren!

Memrise, Google Play’in “Yılın En İyi Uygulaması” ödülünü kazanan ilk Avrupa uygulaması ve tek EdTech Uygulamasıydı.

Discord’daki öğrenciler topluluğumuza katıl:
https://discord.com/invite/QXFNa8jf4B

—— *LÜTFEN OKU:

Tüm öğrenme özelliklerimize erişmek için bir Memrise Pro aboneliği gereklidir. Bu özellikler, cihazınızın diline ve dil çiftine göre değişiklik gösterebilir. Abonelikler satın alındıktan sonra, mevcut ödeme döneminin bitiminden önce iptal edilmedikçe otomatik olarak yenilenir. Abonelikler, Google Play Store hesabınızda yönetilebilir veya iptal edilebilir.

Uygulama İçi İzinler – Memrise uygulamasının bazı özelliklerini etkinleştirmek için izninizi almamız gerekebilir. Örneğin, söyleyiş becerilerinizi geliştirmek isterseniz mikrofon erişimi isteyeceğiz. İzinleri istediğiniz zaman ayarlarınızdan değiştirebilirsiniz.

Gizlilik Politikası: https://www.memrise.com/privacy/
Kullanım Koşulları: https://www.memrise.com/terms/safa

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

2023.12.11.0

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

8.0

Android

8.0

Şu tarihte mevcut:

Get Memrise: Yeni bir dil konuş on Google Play

Kategori

Eğitim

Eğitim

4.6 Rating (1507023 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 18 Ara 2023

Böcek yoketme mi? Tabii ki, işte karşınızda! Uygulama iyileştirmeleri mi? Lafı bile olmaz! Patates kızartmasıyla çizburger? Ee, şey ...

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 1,507,023
Değerlendirme
4.6
1.5m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap