https://apkdrv.com/

4.5 Yorumlar 157


1.8.47.9191 Yayınlayan: VNG Corporation - Công ty Cổ phần VNG


İNDİR

Hakkında

mobile legends apk, mobile legends apk indir Mobil Efsaneler: Bang Bang VNG! Klasik 5v5 MOBA Oyunu - Adil Rekabet - …

mobile legends apk, mobile legends apk indir

Mobil Efsaneler: Bang Bang VNG! Klasik 5v5 MOBA Oyunu – Adil Rekabet – Belirleyici kabiliyet!!!

Bu isim, dünyadaki tüm MOBA oyun listelerinde ateşe niçin oluyor – Şimdi Vietnam’da 360mobi (VNG) tarafınca piyasaya sürüldü.

Yurt içi ve yurt dışı Espor turnuvalarına katılma fırsatı hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şimdi indirin Mobile Legends: Bang Bang VNG ve 360mobi’nin itibarınızı tüm dünyaya getirmesine izin verin!!!

Hızlı eşleştirme – sadece 10 saniyede, dramatik aksiyon, görkemli dövüş. Bilinen 3 yönlü harita, orman yağmalama, beceri hatlarını koruma, itme kulelerini kırma, kurnaz hücumlar yada muhteşem “çengelleme” aşamaları ile… Tüm ilginç şeyler hemen ortaya çıkıyor.

Tamamen ücretsiz, Hero Skin çeşitliliği destanına katılın. MOBA Esports 5v5 başyapıtında dünya çapında milyonlarca oyuncuya meydan okumak için ekip dostlarınıza katılın. Ve emsalsiz taktik derinlik, hızlı tepki veren kontroller, muhteşem grafikler ve mobil cihazlarda en yüksek kare hızları ile mükemmel bir oyunun tadını çıkarın.

Öne çıkan özellikler:
1. Klasik 5v5 – 3 şeritli harita
Mobile Legends: Bang Bang VNG, 5vs5 dövüş modu ve düzgüsel savaş haritaları, dereceli maçlar, özel oda oluşturma vb. Ile modaya uygun bir espor oyununun tüm özellikleriyle her süre trendin lideridir.
Klasik MOBA haritası, dünyanın dört bir tarafındaki rakipler içinde 5v5 modunda tamamen yine yaratıldı.
Görkemli harita, 4 ormanlık alan, 18 savunma kulesi ve ormandaki 2 dev canavar sizi bekliyor!!!

2. Süper hızlı çöpçatanlık – Süper dövüş
Çöpçatanlık sistemi 10 saniyenin altında, maç dramatik, sonuç en adil zafer.
Savaş süper – Hareketlerden kaçın, rakipleri denetim edin, takım arkadaşlarını iyileştirin,… – hemen generalleri Gladyatör, Büyücü, Nişancı, Tank yada Destek seçin… Güçlü bir takım oluşturun ve maçın MVP’si olmak için savaşın!
Zafer yolunda duran tüm kuleleri ve üsleri yok etmek için strateji oluşturmak ve bireysel becerilerde ustalaşmak için dostlarınızla harpmak için birleşin!

3. Küresel Çöpçatanlık – Uluslararası Rekabet
Küresel çöpçatanlık sistemi – uluslararası rekabet ile dünya genelinde rekabet etmek ve oyunculara meydan okumak kolaydır.
Adınızı tüm dünyaya duyurmak için bir şans!

4. Çeşitli Kahraman Sistemi – Destansı Beceriler
Çeşitli temalar ve oynanışla kahramanlarda ustalaşırken rakiplerinizi ezin ve ses getiren zaferler kazanın: Ana hasar olarak unutulmaz harplar yaratın; Tehdit edici bir ormancı olarak sürpriz saldırı; Bir cephe kaptanı olarak hasar alın ve takım arkadaşlarınızı koruyun…
harika bir general deposuna ve destansı becerilere sahip – Mobile Legends’ın yeni şampiyonları: Bang Bang VNG her süre piyasaya çıkar ve size birlikte rol alır.

5. Adil rekabet – Belirleyici kabiliyet
Beceriler, takım dostları ve taktikler – En adil, mutlak ve gerçek Esports zaferini sağlamak için 3 temel faktör!
Kazananlar ve kaybedenler, yalnızca mutlak adaletle beceri ve beceriye dayalı olarak belirlenecektir. Becerilerinizin yeni zirvelere yükselmesine yardımcı olacak edinim oluşturma ve biriktirme sürecidir!

Mobile Legends: Bang Bang VNG, 3Q 360mobi, 3Q Cu Hanh şeklinde efsanevi ve popüler MOBA oyun imparatorluklarını işleten 360mobi’nin patlayıcı bir ürünü olmayı vaat ediyor…

Nerede olursanız olun veya arzu ettiğiniz vakit, telefonunuzu elinize alın ve sizi bekleyen yakıcı yarışmalara, nefes kesici aksiyona ve en görkemli zafere derhal katılın !!!

Telefonunuz epik cenklara aç !!!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.8.47.9191

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

4.3

Android

4.3

Şu tarihte mevcut:

Get Mobile Legends: Bang Bang VNG on Google Play

Kategori

Aksiyon

Aksiyon

4.5 Rating ( Votes )
Fiyat: $ 0

Modlar nedir?

  • MOD MENU
  • Esp Line
  • Map Hack
  • Drone View
  • Unlock Skin
  • Atk Speed
  • Speed Run
  • Free Item Shop

Neler yeni?

Last updated on 26 Ara 2023

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 9,631
Değerlendirme
4.5
9.6k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap