https://apkdrv.com/

4.0 405k Yorumlar 480


8.3.9024299 Yayınlayan: 2K Inc - a Take-Two Interactive affiliate


İNDİR

Hakkında

nba 2k mobile apk indir,  nba 2k mobile apk  NBA 2K Mobile'ın 6. Sezonunda Sahaya Hakim Olmaya Hazır Olun! Yeni …

nba 2k mobile apk indirnba 2k mobile apk 

NBA 2K Mobile’ın 6. Sezonunda Sahaya Hakim Olmaya Hazır Olun! Yeni bir görünüm, özellikler ve donanımla heyecanı serbest bırakın ve nereye giderseniz gidin sizinle birlikte harekete geçin.

Daha önce hiç olmadığı gibi en iyi NBA yıldızlarını toplayın, Zirkon, Kobalt ve Garnet gibi seviyelerle nihai dizilişinizi oluştururken, MyPLAYER’ınızı sahaya şık bir şekilde vurmak için en yeni ekipmanlarla donatın. Gerçekçi oyun ve çarpıcı grafiklerle NBA basketbolunun otantik heyecanına kendinizi kaptırın. Jordan, Kobe ve Shaq gibi efsanelerden günümüzün süper yıldızları LeBron, Curry ve Durant’a kadar NBA büyüklüğünün tüm yelpazesini deneyimleyin.
PVP modunda arkadaşlarınıza meydan okuyun. Yoğun 5’e 5 eşleşmelerde zirveye çıkın, 3’e 3 tatbikatlarda becerilerinizi geliştirin ve 7 maçlık şampiyona turnuvalarında savaşın.

Ekibinizle sahaya çıkmadan önce MyPLAYER’ınızı aylık koleksiyonlardan yeni donanımlarla özelleştirin ve benzersiz tarzınızı yansıtın.

Çevrimiçi dünyada bir basketbol efsanesi olarak adınızı kazıyarak NBA şampiyonasına ve lig skor tablolarına tırmanın.

Bir NBA menajeri olarak hayalinizdeki kadroyu oluşturun, yıldızlardan oluşan kadronuzu seçin ve nihai zafer için her oyunda strateji belirleyin. Takımını NBA zaferine götürebilir misin?””

En sevdiğiniz çevrimiçi basketbol spor oyunu ile hayalinizdeki NBA kadrosunu zirveye taşıyın. Hepsi bir arada ücretsiz çevrimiçi basketbol spor oyununda yeni temaların, yeni basketbol oyunlarının ve yeni NBA etkinliklerinin tadını çıkarın.

NBA 2K Mobile ücretsiz bir basketbol oyunudur ve NBA 2K24, NBA 2K23 Arcade Edition, WWE 2K22 ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 2K tarafından size sunulan birçok oyundan sadece biridir!

NBA 2K Mobile’ın canlı 2K aksiyonu daha yeni donanım gerektirir. 4+ GB RAM ve Android 8+ (Android 9.0 önerilir) içeren bir cihazınız varsa NBA 2K Mobile’ı indirin. İnternet bağlantısı gereklidir. (Android)

Kişisel Bilgilerimi Satma: https://www.take2games.com/ccpa

Artık NBA 2K Mobile yüklü değilse ve hesabınızı ve ilişkili tüm verileri silmek istiyorsanız, lütfen bu web sitesini ziyaret edin:
https://cdgad.azurewebsites.net/nba2kmobile

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

8.3.9024299

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

8.0

Android

8.0

Şu tarihte mevcut:

Get NBA 2K Mobile Basketball Game on Google Play

Kategori

Spor

Spor

4.0 Rating (405098 Votes )
Fiyat: $ 0

Modlar nedir?

  • Full Game

Neler yeni?

Last updated on 11 Ara 2023

- Misc. bug fixes and improvements

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 405,098
Değerlendirme
4.0
405k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap