https://apkdrv.com/

3.5 Yorumlar 546


Yayınlayan:


İNDİR

Hakkında

onlyfans apk, onlyfans apk indir İçerikler yayınlayarak para kazanın. OnlyFans, hayranlarınız veya aboneleriniz tarafından içerik yayınlamanıza ve sonrasında ödeme almanıza olanak …

onlyfans apk, onlyfans apk indir

İçerikler yayınlayarak para kazanın.
OnlyFans, hayranlarınız veya aboneleriniz tarafından içerik yayınlamanıza ve sonrasında ödeme almanıza olanak tanıyan bir sosyal ve iletişim platformudur. OnlyFans tarafından mobil için geliştirilen bu abonelik hizmeti uygulaması, sunduğunuz içeriği bir takipçi belirlediğiniz fiyatı ödeyene kadar gizler. Tamamen güvenli bir ödeme sistemi aracılığıyla belirttiğiniz banka hesabına doğrudan gidecek olan %eighty komisyon elde edeceksiniz. Twitter gibi farklı sosyal medya programlarında paylaşabileceğiniz içeriklerinizi koyabilirsiniz. OnlyFans, ABD, Kanada, Avustralya, İngiltere ve Avrupa Birliği’nden kullanıcılar tarafından erişilebilir.

Kolayca OnlyFans zaman çizelgenizi yönetin
OnlyFans, özellikle yeni başlayan kullanıcılar için öğrenme eğrisi gerektirmeyen temiz, açıok ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü içerir. Burada, bir gönderi oluşturmak çocuk oyuncağıdır: sadece içeriğinizin açıklamasını yazmanız ve ardından sağladığınız içeriğin dosyasını yüklemeniz yeterlidir. Kamera rulonuzdan fotografları veya videoları seçebilirsiniz veya samimi çekimler yapmak için dahili fotoğraf ve video kaydedicisini kullanabilirsiniz. Gönderi başına galerinizden en fazla 20 fotoğraf ve 1 video seçebilirsiniz.

Ayrıca, bu sosyal uygulama düzgün bir giriş işlemi sağlar. Sadece kaydolurken kullandığınız e-posta ve şifreyi doldurmanız veya Twitter hesabınızı bağlamanız yeterlidir. Uygulama, profilinize, ayarlarınıza ve beyanlarınıza aynı anda kolayca erişmenizi sağlar. Ayrıca, uygulamayı terk etmeden ayarlarda değişiklik yapmanıza olanak tanır. Sadece bununla da kalmaz, hayranlarınıza doğrudan mesaj gönderebilirsiniz ve Fanscope ile canlı yayın yapabilirsiniz. İçerik oluşturucu olarak, kullanıcı güvenliğini sağlamak için birkaç gün sürebilecek bir katı başvuru sürecinden geçeceksiniz.

OnlyFans, ekstra para kazanmak için sahip olunabilecek pratik bir sosyal ağ uygulamasıdır. İçeriğiniz için abonelik ücretini belirleme özgürlüğüne sahipsiniz, bu da length makul ödeme yüzdesi sağlar. İçerik oluşturucu olarak, özellikle yeni başlayanlar için kolay öğrenilebilir bir uygulama bulacaksınız ve sağladığı tüm özellikleri tam olarak kullanmakta zorlanmayacaksınız.

Neden OnlyFans çok popüler?
OnlyFans, takipçileriyle içerik paylaşmak için ücret talep eden bir abonelik tabanlı sosyal medya platformudur. Platform, şunlar da dahil olmak üzere birkaç nedenle popülerlik kazanmıştır:

Oluşturucularla doğrudan etkileşim: OnlyFans, oluşturucuların hayranlarıyla doğrudan iletişim kurmalarına olanak tanır, bu da diğer sosyal medya platformlarında mümkün olmayan bir yakınlık düzeyi sağlar. Bu, özel mesajlaşma, canlı yayınlar ve özel içerik taleplerini içerebilir.
Finansal teşvikler: OnlyFans, oluşturucuların hayranlarından doğrudan para kazanmalarına olanak tanır. Oluşturucular kendi abonelik ücretlerini belirleyebilir ve abonelerine özel içerik sunabilir, bu da kazançlı bir gelir kaynağı olabilir.
Gizlilik: OnlyFans, genel halkın erişemeyeceği içerik paylaşmalarına olanak tanır. Bu, diğer sosyal medya platformlarında izin verilmeyen açıok içeriği içerebilir. Platform, oluşturucuların kimin içeriğini görebileceğini kontrol etmelerine olanak tanır, bu da ek bir gizlilik katmanı sağlar.
Güçlendirme: OnlyFans, oluşturucuların kendi içeriklerini kontrol etmelerine ve doğrudan hayranlarından para kazanmalarına olanak tanıdığı için övülmüştür. Bu, geleneksel yollardan içeriklerini para kazanamayan oluşturuculara güç vermiştir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get  on Google Play

Kategori

Uygulamalar

Uygulamalar

3.5 Rating ( Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 6,994
Değerlendirme
4.5
6.9k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap