https://apkdrv.com/

4.0 79.5k Yorumlar 266


2.1.0 Yayınlayan: Spektra Games


İNDİR

Hakkında

parking master multiplayer 2 apk, parking master multiplayer 2 apk indir Parking Master Multiplayer 2 sizinle! Hepsi bir arada: Çok oyunculu, …

parking master multiplayer 2 apk, parking master multiplayer 2 apk indir

Parking Master Multiplayer 2 sizinle!

Hepsi bir arada: Çok oyunculu, açık dünya, yeni nesil grafikler ve gerçek otomobil park etme deneyimi. Karakterini seç, arabanı al ve arkadaşlarınla oynamaya başla!

Bu bayağı bir otomobil park etme oyunu değil. Parking Master Multiplayer’ı istekleriniz doğrultusunda geliştirdik. Bu sayede gerçek araba sürüş deneyimi ile beraber park etme, yarış, drift yapma, rol yapma ve daha fazlasını ekledik.

DEVASA HARİTA, ÇEŞİTLİ LOKASYONLAR
Şehirlerde, otobanlarda, dağlarda ve daha fazlasında araba sürüş deneyimi. Yeni bölgeleri keşfet ve haritanın dört bir yanındaki görevleri tamamla.

AÇIK DÜNYA – ÇOK OYUNCULU
sadece park etmekten daha fazlası! Açık dünya çok oyunculu modda arkadaşlarınla beraber oyna. Sürüş becerilerini göster, arkadaşlarınla yarış ve sokaklarda drift yap.

YENİ NESİL GERÇEK GRAFİKLER
Bu oyunun grafik kalitesi bir mobil otomobil oyunundan beklediğinden çok daha fazlasıdır. Gerçek fizik, iç kamera ve yepyeni arabalar. Gerçek araba park etme deneyimini gerçek dünyadaymış benzer biçimde yaşa.

ÇEŞİTLİ arabalar VE ARAÇLAR
120’den fazla araba seçeneği, tır, otobüs, ambulans, itfaiye, polis arabası, taksi, okul servisi şeklinde çeşitli otomobillerı bulabilirsin. Bununla birlikte klasikler, süper sporlar, 4×4 otomobiller, modifiyeli arabalar ve daha fazlası var. Aracını seç ve ücretsiz oynamaya başla.

ÖZELLEŞTİRMELER, MODİFİYE VE YÜKSELTMELER
Çok fazla özelleştirme seçeneği seni bekliyor. Arabanın motorunu, frenlerini, şanzımanını, egzozunu ve alıntılama organını dilediğin gibi yükseltebilirsin!
Gerçekçi motor seslerine kulak ver ve arabanı yükselterek başka bir seviyeye taşı!

PARK ETME GÖREVLERİ
araba park etme deneyimini çoğaltmak için 150’den fazla görev bulunuyor. Farklı enstrumanlarla oyna ve verilen sürede görevleri tamamlayarak bir park ustası ol!
Bu araba park etme simülasyonu sürüş becerilerini başka bir noktaya taşıyacak.

Otomobil TİCARETİ
Çok oyunculu modda otomobil alıp satabilirsin!

YARIŞ
Çok oyunculu modda başka oyuncularla yarış ve onlara patronun kim bulunduğunu göster. Unutma, yarıştan önce arabanı yükseltmelisin!

ROL YAPMA
Çeşitli karakterler, araçlar ve görevler sayesinde açık dünya modunda öteki oyuncularla rol yaparak oynayabilirsin.

ETKİNLİKLER
Tek oyunculu modda çeşitli etkinlikler var: Zamana karşı, Drift ve Parkur. Bu etkinlikleri oyna, ödülleri kap ve haritadaki gizli saklı sandıkları bulmak için yola koyul!

Bu Çok Oyunculu otomobil Park Etme oyununu oynayın ve sürüşün hazzını çıkarın! Tamamen ücretsiz!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

2.1.0

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Parking Master Multiplayer 2 on Google Play

Kategori

Simülasyon

Simülasyon

4.0 Rating (79573 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 4 Oca 2024

-Çok Oyunculu Modda Meslek Görevleri! 4 harika görev sizlerle: **Polis **Taksi **Kargo **Çekici -Jant ayar problemleri giderildi.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 79,573
Değerlendirme
4.0
79.5k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap