https://apkdrv.com/

4.5 105.3k Yorumlar 145


5.3.0 Yayınlayan: Lethe Studios


İNDİR

Hakkında

petrol head apk indir, petrol head apk Yeni en gerçekçi otomobil sürüş deneyimini yaşa, rakiplerine birbirinden eğlenceli yarışlarda meydan okuyarak …

petrol head apk indir, petrol head apk

Yeni en gerçekçi otomobil sürüş deneyimini yaşa, rakiplerine birbirinden eğlenceli yarışlarda meydan okuyarak efsaneleşmiş ol!

PetrolHead: Gerçekçi ve Üst düzey grafikleri ile aradığınız sürüş deneyimini size elde edecektir. Asfalt üzerinde hızlı sürüş becerilerini ve drift marifetlerini yarıştır, sınırlarını zorla ve yarış pistinde efsane yarışçı olma yolunda ilerle. Görevleri tamamla, en iyi arabalara haiz ol ve dünya çapında yarışçılarla savaşım et!

TEK / ÇOK OYUNCULU
Kariyer Modu ile sürüş becerilerini geliştir. Görevleri tamamla ve garajını gittikçe büyült. Kendini farklı modlar üzerinde test et ve araç kullanma becerilerini göster! Gittikçe zorlaşan bu bölümlerde sınırlarını zorla. Farklı enstrumanlarla ortamlara hakim ol ve sürüş kabiliyetlerini sergile! Dünya Çapından birbirinden Usta sürücüler ile çok oyunculu haritalarda savaşım etmeye hazır ol!

ARABALARINI KİŞİSELLEŞTİR
Üst düzey grafik kalitesi ile tutkunu olduğunuz 80’den fazla arabaya haiz ol. Otomobillerine en uygun rengi, çıkartmaları ve geliştirmeleri seçmek için atölyeyi kullan. Diğer oyunculara hayalindeki aracı göster ve oyun keyfini katla! Biroldukça farklı kombinasyon arasından en iyisini sen yap ve yolların sahibi ol.

YAŞAYAN BİR ŞEHİR
devasa bir harita üzerindeki yan görevlerle asla sıkılma ve aracını sürebildiğin kadar sür. Keşfetmek için seni bekleyen bu kocaman haritadaki görevleri bul ve tamamla! Seçtiğin moda girmeyi beklerken özgürce aracını kullan ve eğlenceye asla ara verme!

GÖREV VE ROZET
Görevleri tamamla başarım kazan. Kazanılmış olduğun başarımların kombinasyonlarına bakılırsa rozetlerini topla! Ustalaştığın alanın rozetlerini profilinde sergile! Hepimiz hangi mevzunun uzmanı bulunduğunu görsün!

OLAĞANÜSTÜ GRAFİKLER
Gerçekçi grafiklerle kendini tamamen yollarda hisset. Naturel ışık içeren görsel dizayn ile yüksek görüntü kalitesinin hazzını çıkar ve kendini tamamen bu gerçekliğin içine bırak!

SINIRSIZ ARAÇ gözlemİMİ
Arabanı gerçekçi fizikler ile istediğin benzer biçimde kullanmakta özgürsün. İstersen aracın ile drift yarışı yapabilir ve motor gücü yarıştırma etkinliklerine katılabilirsin! Bu sınırsız sürüş deneyiminde gerçek hayatta yapmak istediklerini bu oyunda yapabilirsin!

GERÇEKÇİ MEKANİKLER
Gerçeğine yakın dizayn edilmiş araç mekanikleri ve fiziği ile sürüş kabiliyetlerini göster. Aracının kontrolü gerçek hayatta da olduğu benzer biçimde tamamen senin ellerinde.

Uzun süredir aradığınız açık şehir modu ve mekanik sistem artık sizinle! Şehir modu ile kurulan mekanik bir sistem içinde aşırı havalı araçlarla sınır çalgıları dene ve sıkıntılı bölümlerde efsane ol. Seçim yaparak hızlı arabalar arasından güç gösterisi için sana en uygun aracı seç ve aşırı sıkıntılı bölümlerde aşırı havalı çalgıları açık sistem ile test et!

*********
Website: http://lethestudios.Net
Instagram: playpetrolhead
Twitter: @LetheStd
Twitch: lethestudios
Reddit: r/LetheStudios
feysbuk: @lethestudios
Discord: Lethe Club

*********

Gizlilik Politikası: https://lethestudios.Net/privacy.Html
Kullanım Şartları: https://lethestudios.Net/terms.Html

© 2020 Lethe Studios. Tüm hakları saklıdır.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

5.3.0

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

4.4

Android

4.4

Şu tarihte mevcut:

Get PetrolHead : Sokak Yarışı on Google Play

Kategori

Simülasyon

Simülasyon

4.5 Rating (105313 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 26 Kas 2023

Kış sezonuna hazır mısınız? Peki ya 2024'e? Festivaller başlasın! ???????????? • Yeni Yıl ve Kış Sezonu teması sizi bekliyor❄ • Kardan Adamları Bul ve Özel Ödülü Kazan etkinliği başladı⛄ • 2 yeni araba eklendi???? • PetrolPass 26. sezonu dopdolu ???? • Yeni çeşitli özel Bodykit'ler, araba kaplamaları ve çıkartmalar eklendi???? • Garajınızdaki araçların farlarına bakım yapıldı✨ Kış Etkinlikleri güncellemelerle devam edecek! Karlı günlere hazır olun❄

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 105,313
Değerlendirme
4.5
105.3k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap