https://apkdrv.com/

4.1 1.3m Yorumlar 117


6.0.3 Yayınlayan: Naxeex Action & RPG Games


İNDİR

Hakkında

real gangster crime indir, real gangster crime apk   Suç oyunlarını seviyorsanız - en iyi aksiyon macera oyunumuzu oynamaya çalışın   Mafya gangster …

İçindekiler
real gangster crime indir, real gangster crime apk

 

Suç oyunlarını seviyorsanız – en iyi aksiyon macera oyunumuzu oynamaya çalışın

 

Mafya gangster simülatörü. Suçlu yeraltı dünyası, gangster şehrinin sokaklarına fırlıyor. RPG öğeleri içeren heyecan verici bir 3D üçüncü şahıs nişancı oyununda silahlarınızı test edin ve sokak çete savaşlarının atmosferine dalın. Gangsta macerası sizi bekliyor!

Suç haydutlarıyla gelişen büyük, modern bir 3D şehri keşfedin. Bu günahkar kasaba asla uyumaz ve neon ışıklarıyla her türden haydutu kendine çeker. Kingpin olmak için gangster şehrinin saflarına tırmanmaya çalışan gerçek bir gangster rolünü oynayın.

Araba çalmaktan yüksek hızlı polis kovalamacalarına, soygunlara ve soygunlara katılmaya kadar sonsuz görev ve arayışlara katılın. Oyunda ilerledikçe, başarılı olmak için tüm becerilerinizi ve kaynaklarınızı kullanmanızı gerektirecek yeni ve daha zor görevlerin kilidini açın. Yeni ve heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayın ve nihai gangster olmak için suç dünyasının saflarında ilerleyin.

Açık dünya, şehri kendi hızınızda keşfetmenize, gizli koleksiyonları aramanıza ve paskalya yumurtaları için haritada arama yapmanıza olanak tanır, her buluntu size bonus ödüller kazandıracaktır! Askeri üsse sızın veya karakolda polislerle savaşın. ATM korsanlığı, araba yarışları ve savaş arenası dahil olmak üzere kilidini açabileceğiniz yeni konumlar ve denenecek ilginç etkinlikler için gözünüzü dört açın.

Gerçekçi oyun ve grafikler, Real Gangster Crime’ı piyasadaki en ilgi çekici ve sürükleyici gangster simülatör lerinden biri yapar. Havalı arabalar ve motosikletler sürün ve dev bir saldırı robotuyla düşmanların karşısına çıkın. Mümkün olduğu kadar yükseğe çıkmak ve düşmanlarınızı yok etmek için bir helikopterle göklere bile çıkabilirsiniz.

Mağazadaki çeşitli seçeneklerle karakterinizi özelleştirin. Gangsterinize benzersiz bir görünüm yaratmak için çok çeşitli giysi, ayakkabı, şapka ve diğer aksesuarlar arasından seçim yapın. Her öğe, yalnızca karakterinizin görünümünü değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda karakterinizin sağlığını veya çevikliğini artırmak gibi bonus istatistikler sağlar.
Oyun içi cephanelikte beğendiğiniz herhangi bir silahı seçin. Tabancalardan roketatarlara ve lazer tüfeklerden güçlü bir çelik giysiye kadar değişen silahlar, düşman haydutlarını dize getirmenize yardımcı olacaktır. Kendine tek kişilik bir ordu kur!

Real Gangster Crime, aksiyon, macera ve simülasyonu tek bir büyük hırsızlık oyununda birleştiren ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Polis kovalamacaları, çete savaşları, suç simülatörleri ve gerçekçi oyunların hayranları için mükemmel. Öyleyse neden bekleyelim? Gangsterlerin dünyasına katılın ve bugün Real Gangster Crime’da zirveye tırmanın!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

6.0.3

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Real Gangster Crime on Google Play

Kategori

Aksiyon

Aksiyon

4.1 Rating (1362170 Votes )
Fiyat: $ 0

Modlar nedir?

  • Mod Menu
  • Unlimited Money

Neler yeni?

Last updated on 9 Oca 2024

Bug fixes

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 1,362,170
Değerlendirme
4.1
1.3m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap