https://apkdrv.com/

4.5 4.1m Yorumlar 163


1.35.0 Yayınlayan: NEKKI


İNDİR

Hakkında

shadow fight 3 apk indir, shadow fight 3 apk Efsaneye göre bir kahraman gölge enerjisi savaşına bir son verecek. Bu …

shadow fight 3 apk indir, shadow fight 3 apk

Efsaneye göre bir kahraman gölge enerjisi savaşına bir son verecek. Bu savaşçının üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları bulması ve en güçlü savaşçılarla savaşım etmesi gerek.

Dünya, destansı bir savaşın kıyısında. Yıllar önce Gölge Kapıları’nın serbest bıraktığı kudretli güç bir silaha dönüştü ve üç tane savaş klanı, bu gücün geleceğine karar vermek için savaşıyor.

Lejyon savaşçıları bu tehlikeli enerjiyi yok etmek istiyor. Hanedanlık insanları kendi çıkarları için kullanmak istiyor. Müjdeciler klanının gizemli ninjaları da bu gölge gücünün karanlık sırlarını keşfetmek istiyor.

Üç klan, üç dünya görüşü ve üç dövüş tarzı. Hangi tarafta olacaksın?

Shadow Fight 3 – Shadow Fight evreninin öyküsünü yeni karakterlerle 3d olarak devam ettiren çevrimiçi bir RPG dövüş oyunudur. Aksiyona, güçlü savaşçılarla havalı kapışmalara ve esrarlı güçlerin yargı sürdüğü dünya genelinde coşku verici maceralara hazır ol.

DESTANSI BİR KAHRAMAN OLUŞTUR
Ninja, şövalye yahut samuray? Kahramanının kim olacağını yalnızca sen seçebilirsin. Harplarda eşi olmayan kostümler kazan ve eşi olmayan bir görünüm yaratmak için ekipman renklerini özelleştir.

SAVAŞLARI KAZAN
Kendine has dövüş seçiminı oluşturmak için 3 klanın dövüş tarzlarını keşfet. Kahramanın marifetli bir ninja ya da görkemli bir şövalye gibi dövüşebilir. Savaşın yönünü değiştirebilen güçlü ve etkileyici darbeler indirmek için gölge enerjisini kullan.

HİK YEYİ TAMAMLA
Dünyanın dört bir yanından savaşçılar, gölgelerin gücü için mücadeleye son verecek kahramanın ortaya çıkmasını bekliyor. Klanını seçerek hikâyenin akışını etkile. Baş düşmanına meydan okumak için güçlü bossları alt et ve sonrasında hikâyenin yeni detaylarını öğrenmek için diğer dünyaları keşfedip zamanda yolculuk yap.

YeteneklerİNİ GÖSTER
Ana hikâye savaşı bitse bile aksiyon devam ediyor. Suni zekâ tarafından denetim edilen oyuncuların kahramanlarına karşı düelloları kazan. Liderlik panosunda en iyi 100 arasında yer almak ve bölgende bir efsane olmak için en güçlü savaşçılarla dövüş!

SETLERİ TOPLA
harplarda tecrübe etmek ve düellolarda havalı görünmek için kişisel tabanca ve zırh cephaneliğini topla. Bir ekipman setini tamamen topladıktan sonra bir dövüşü kazanmayı kolaylaştıracak benzeri olmayan yetenekler elde edersin.

ETKİNLİKLERDE YER AL
nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırh kazanabileceğin düzenli çıkan temalı etkinliklerde dövüş. Bu harplarda yeni kahramanlarla karşılaşacak ve Shadow Fight dünyası hakkında birçok ilginç teferruat öğreneceksin.

GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKART
Renkli manzara ve gerçekçi dövüş animasyonları, en iyi konsol oyunlarına rakip olabilir.

TOPLULUĞA KATIL
diğer oyunculardan oyunun püf noktalarını ve sırlarını öğrenmek için bizi toplumsal medyadan takip et! Macerandaki hikâyelerini paylaş, güncellemeleri al ve mükemmel ödüller kazanmak için yarışmalarda yer al!
Feysbuk: https://www.Facebook.Com/shadowfightgames
Twitter: https://twitter.Com/ShadowFight_3
Youtube: https://www.Youtube.Com/c/ShadowFightGames

DÖVÜŞMEYE DEVAM ET!

Not:
* Shadow Fight 3 çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.35.0

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Shadow Fight 3 on Google Play

Kategori

Rol Oyunu

Rol Oyunu

4.5 Rating (4107250 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 22 Ara 2023

Sürüm 1.35.0 değişiklikleri: - Ekipman bölümündeki eşyaları sıralama işlevi eklendi - Oyuncu karakterine miğfer gizleme seçeneği eklendi - Baskın modu haritası kullanıcı arayüzü geliştirildi - Teknik geliştirmeler eklendi - Birçok hata düzeltildi

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 4,107,250
Değerlendirme
4.5
4.1m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap