https://apkdrv.com/

3.4 77.5k Yorumlar 406


8.8.94.577 Yayınlayan: Spotify AB


İNDİR

Hakkında

spotify apk, spotify cracked apk, spotify premium Spotify for Podcasters ücretsiz podcast oluşturmanın en iyi yoludur. Artık kayıt uygulaması ile kendi …

spotify apk, spotify cracked apk, spotify premium

Spotify for Podcasters ücretsiz podcast oluşturmanın en iyi yoludur.

Artık kayıt uygulaması ile kendi podcast’ini oluşturabilir, ses düzenleyici ile değişikler yapabilir, çevrimiçi olarak barındırabilir, en sevdiğin dinleme platformlarında paylaşabilir, dinleyici kitleni büyütebilir ve bölümlerinden gelir elde edebilirsin. Üstelik hepsini telefonundaki veya tabletindeki ses kaydedici ile ücretsiz olarak yapabilirsin.

Uygulama premium içerir ve spotify premium’a ücretsiz erişebilirsiniz.

PODCAST STÜDYOSU CEBİNDE: İstediğin her yerde ve her cihazda ses kaydedici ile kendi podcast’lerini kaydet. Spotify for Podcasters’un sezgisel bölüm oluşturma aracını kullanarak podcast’lerindeki ses segmentlerini görselleştirebilir, düzenleyebilir ve segmentlerde değişiklik yapabilirsin. Yerleşik ses kitaplığımızdan fon müziği parçaları, geçişler ve ses efektleri ekleyebilirsin. Dünyanın her yerinden dört konuk veya yardımcı sunucu ile uzaktan kendi podcast’ini yayınlayabilirsin.

%100 ÜCRETSİZ BARINDIRMA: Sınırsız sayıda bölümü barındır. Aylık ücret yok, deneme süresi yok, gizli koşullar yok. Yalnızca ücretsiz podcast var.

SESİNİ TÜM DÜNYAYA DUYUR: Ücretsiz podcast yayınla. Tek bir dokunuşla podcast’ini paylaş, Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts gibi en popüler dinleme platformlarına ve daha fazlasına dağıt.

SINIRSIZ YARATICILIK: Spotify for Podcasters’un kapak resmi oluşturma aracı ile programın için kolayca kapak resmi tasarla. Dinleyicilerinden gelen sesli mesajları da kolayca bölümlerine ekleyebilirsin. Spotify for Podcasters, çoğu harici mikrofonla ve cihazla uyumludur. Ayrıca mükemmel sesi elde etmek için kendi ses dosyalarını da içe aktarabilir ve podcast’lerinde kullanabilirsin.

DİNLEYİCİ KİTLENİ BÜYÜT: Spotify for Podcastersr’un ayrıntılı analiz panosunu kullanarak benzersiz Spotify istatistikleri dahil olmak üzere birden çok platformdan metrikleri takip et. Dinleyici kitlenin kim olduğunu ve nelerle ilgilendiklerini öğrenmek için bölüm performansını ve dinleyici demografisini analiz edebilirsin. Programını tanıtmak için ses kliplerini paylaşıma hazır animasyonlu videolara dönüştürebilir ve podcast’ini paylaşabilirsin.

PODCAST’İNLE GELİR ELDE ET: Dinleyici kitlenin büyüklüğü ne olursa olsun Spotify for Podcasters Sponsorluklar ile bölümlerin dinlendikçe para kazanabilirsin. Kendi sesinle özel reklamlar kaydet ve bölümlerinde ne zaman yayınlanacağını seç.

Spotify for Podcasters’un hepsi bir arada platformuyla kendi podcast’ini başlatmak için ücretsiz podcast uygulamasını indir. Zaten podcast’in var mı? podcasters.spotify.com/switch adresinden veya uygulama içinden hemen Spotify for Podcasters’a geç.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

8.8.94.577

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Spotify for Podcasters on Google Play

Kategori

Müzik ve Ses

Müzik ve Ses

3.4 Rating (77519 Votes )
Fiyat: $ 0

Modlar nedir?

  • Premium Unlocked

Neler yeni?

Last updated on 8 Ara 2023

Yenilikler: Spotify for Podcasters deneyimini daha iyi hale getirmek için arka planda çok çalıştık ve bazı küçük ayarlamalar ile iyileştirmeler yaptık. Spotify for Podcasters'ı beğenerek kullanıyorsan lütfen bizi değerlendir. Teşekkür ederiz! Yardıma ihtiyacın var mı? help.anchor.fm adresinden bizimle iletişime geçebilirsin.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 77,519
Değerlendirme
3.4
77.5k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap