https://apkdrv.com/

4 156.8k Yorumlar 195


Yayınlayan:


İNDİR

Hakkında

swamp attack 2 apk, swamp attack 2 apk indir Swamp Attack 2 hakkında Türkiye Daha önce hiç olmadığı benzer biçimde bir timsah …

swamp attack 2 apk, swamp attack 2 apk indir

Swamp Attack 2 hakkında
Türkiye
Daha önce hiç olmadığı benzer biçimde bir timsah istilası! Tabancaını al ve harekete geç!

Arkadaşımız Slow Joe, verandasında oturmuş kendi işine bakarken, bir mutant timsah sürüsü saldırdığında! İyi iş, alev ateş silahlara erişimi var, ama bu sefer çok fazla yardıma ve çok fazla cephaneye ihtiyacı olacak…

JOE’NİN Bataklığını SAVUN!

Bu canavarlar ciddi ve bu harika kule savunma oyununda doğruca Joe’nun kulübesine doğru yarışıyorlar. Önce bataklığa, sonra tüm dünyaya geliyorlar, bundan dolayı merhamet gösterme ve onları özel mülkünden kov!

CANAVARLARI VUR!

Kötü timsahlar, boz timsahlar, kana susamış kunduzlar ve kuduz fareler. Onlar mutant mı? Zombiler? Tek bildiğimiz ölümcül oldukları! Ve yaklaşırlarsa bitkileri yok etmekten fazlasını yapacaklardır, bundan dolayı tabancaınızı doldurun ve ateş etmeye başlayın!

SİLAHLARINIZI SEÇİN

Pompalı tüfekler, ışın tabancaları, roketler, bombalar, el bombaları… çok çeşitli silahlarla nişan alma ve okçuluk becerilerinizi geliştirin. Bazı silahlar küçük, hızlı canavarlar üzerinde etkilidir, ötekiler ise büyük, yavaş canavarlar üzerinde daha iyidir! Bir canavar fırtınası başlatmak için giderken silahlarınızı yükseltin.

JOE’NİN AİLESİYLE TANIŞIN

Yavaş Joe, kutudaki en keskin saldırı değil ve bataklığını korumak için çaba sarfetmek için yardıma ihtiyacı olacak! Ateş saçan Kuzen Kaynakçı, silahlı ve tehlikeli Uncle Hairy ve pek tatlı olmayan Büyükanne Mau ile tanışın. En iyi saldırı için ölümcül silahları ölümcül aile üyeleriyle birleştirin.

YENİ SEVİYELERİ VE DÜNYALARI KEŞFEDİN

Derin güney’de başlayın ve Çin ve Rusya’nın Sibirya bataklıklarına ilerlemek için seviyeleri oynayın. Farklı bölgelerde farklı canavarlar pusuda bekliyor ve bu zombilerden bazılarını yenmek için güçlü taktiklere ihtiyacın olacak, bu yüzden bu kule müdafa oyununda harpmaya hazır ol!

Swamp Attack 2 silahlar, canavarlar ve zombilerle dolu aksiyon dolu bir saldırı ve müdafa oyunudur. Atış oyunları, silah oyunları, okçuluk oyunları, canavar oyunları, kule savunma oyunları, yarış oyunları, komik oyunlar ve çılgın karakterleri seven oyuncular da bu oyuna bayılacak!

Kullanım koşulları: https://hyperdotstudios.Com/eula

EEA gizlilik politikası: https://hyperdotstudios.Com/privacy/eea/en

ABD gizlilik politikası: https://hyperdotstudios.Com/privacy/en

Dünyanın geri kalanı gizlilik politikası: https://hyperdotstudios.Com/privacy/en

müşteri desteği: [email protected]

 

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get  on Google Play

Kategori

Oyunlar

Oyunlar

4 Rating (156867 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 156,867
Değerlendirme
4
156.8k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap