https://apkdrv.com/

3.8 285.2k Yorumlar 145


307.0.0.36.109 Yayınlayan: Instagram


İNDİR

Hakkında

threads apk, threads apk indir Instagram'ın metin tabanlı konuşma uygulaması olan Threads ile daha fazlasını açıklayın. Mevzular, bugün ilgilendiğiniz konulardan yarın …

threads apk, threads apk indir

Instagram’ın metin tabanlı konuşma uygulaması olan Threads ile daha fazlasını açıklayın.

Mevzular, bugün ilgilendiğiniz konulardan yarın trend olacak mevzulara kadar her şeyi tartışmak için toplulukların bir araya gelmiş olduğu yerdir. İlgilendiğiniz şey ne olursa olsun, en sevmiş olduğiniz içerik oluşturucuları ve aynı şeyleri seven diğerlerini takip edip onlarla doğrudan bağlantı kurabilir yada fikirlerinizi, fikirlerinizi ve yaratıcılığınızı dünyayla paylaşmak için kendinize ait sadık bir takipçi kitlesi oluşturabilirsiniz.

Threads’te yapabileceğiniz birkaç şey…

■ Instagram takipçilerinize erişin
Instagram kullanıcı adınız ve doğrulama rozetiniz size ayrılmıştır. Instagram’da takip ettiğiniz hesapları birkaç dokunuşla otomatikman takip edin ve yeni hesaplar da keşfedin.

■ Bakış açınızı paylaşın
Aklınızdakini ifade etmek için yeni bir mevzu açın. Burası kendin olman ihtiyaç duyulan alan ve kimin yanıt verebileceğini sen kontrol ediyorsun.

■ dostlarınızla ve en sevdiğiniz yaratıcılarla bağlantı kurun
Harekete geçmek ve tanımış olduğunız ve sevdiğiniz içerik oluşturucuların yorumlarına, mizahlarına ve içgörülerine cevap vermek için yanıtlara atlayın. Topluluğunuzu bulun ve ilgilendiğiniz şeyi önemseyen insanlarla bağlantı kurun.

■ Görüşmeyi kontrol edin
Ayarlarınızı özelleştirin ve içeriğinizi kimlerin görebileceğini, mesaj dizilerinizi yanıtlayabileceğini yada sizden bahsedebileceğini yönetmek için kontrolleri kullanın. Engellediğiniz hesaplar Instagram’dan taşınacak ve her insanın güvenli ve özgün bir şekilde etkileşimde bulunmasını sağlamak için aynı Topluluk Kurallarını uyguluyoruz.

■ düşünce ve ilham bulun
TV tavsiyelerinden kariyer tavsiyelerine kadar, sorularınızın yanıtlarını alın yada kitle kaynaklı sohbetlerden, düşünce liderlerinden ve sektör uzmanlarından yeni bir şeyler öğrenin.

■ hiçbir anı kaçırmayın
en son trendlerden ve canlı etkinliklerden haberdar olun. İster yeni müzik, film galaları, spor, oyunlar, TV şovları, moda veya en son çıkan ürünler hakkında olsun, favori profilleriniz yeni bir mesaj dizisi başlattığında tartışmaları bulun ve bildirimler alın.

■ Açık toplumsal ağ – çok yakında
Gelecekte daha çok içerik keşfetmenin ve daha geniş kitlelere ulaşmanın yolları olacak: İnternetin geleceğini şekillendirebileceğine inanılmış olduğumız açık, birlikte çalışabilir sosyal ağlarda kullanıcıları aramanıza, takip etmenize ve onlarla etkileşimde bulunmanıza olanak tanıdıkları olan özellikler planlıyoruz.

Meta Terimler: https://www.Feysbuk.Com/terms.Php
konu Ek Şartları: https://help.Instagram.Com/769983657850450
Meta Gizlilik Politikası: https://privacycenter.Instagram.Com/policy
mevzular Ek Gizlilik Politikası: https://help.Instagram.Com/515230437301944
Instagram Topluluk Kuralları: https://help.Instagram.Com/477434105621119w33t6

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

307.0.0.36.109

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get Threads, an Instagram app on Google Play

Kategori

Sosyal

Sosyal

3.8 Rating (285238 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 18 Ara 2023

Introducing new Threads features: Turn on notifications for any thread (for 24h) We’ve also fixed bugs and improved performance. To experience the newest features, download the latest version of the app.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 285,238
Değerlendirme
3.8
285.2k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap