https://apkdrv.com/

3.5 3.7k Yorumlar 186


2.5.6 Yayınlayan: Homa


İNDİR

Hakkında

weapon master apk, weapon master apk indir Silahların heyecan verici hayatına dalış yapın - Weapon Master: tabanca Oyunları! Bu aksiyon …

weapon master apk, weapon master apk indir

Silahların heyecan verici hayatına dalış yapın – Weapon Master: tabanca Oyunları! Bu aksiyon dolu oyun, silah koşusu coşkuını silah yapımı ve evriminin stratejik derinliğiyle mükemmel bir halde harmanlıyor.

Heyecanlı Oynanış:
Engelleri temizleyin ve güçlü silahlar kilidini açın. Hedefleri ve düşmanları vurarak nişan alma becerinizi kontrol edin. Kalp atışlarınızı hızlandıracak koşu ve silah aksiyonuna kendinizi kaptırın!

Silah Yapımı ve Evrimi:
silah parçalarını birleştirerek ve yaparak ateş gücünüzü artırın. Silahlarınızın, basit yakıcı silahlardan ileri silah teknolojisine evrimini izleyin. Nihai silah ustası olun!

Silah Dükkanı ve fabrika Yönetimi:
Stratejik olarak tabanca teslim etmek için kendi tabanca dükkanınızı açın. Kaynakları etkin bir şekilde yöneterek silah fabrikanızı kurun. Oynamadığınız zamanlarda bile para kazanın ve nihai tabanca ustası olarak kendinizi kanıtlayın.

Dinamik tabanca Dünyası:
Bu dinamik tabanca dünyasında çeşitli seviyelerde koşun, engelleri hassasiyetle temizleyin. Ustalığınızı kanıtlayın ve silah koşusu oyununda efsanevi bir figür olun.

Şimdi İndirin:
Eğer gerçek bir tabanca tutkunuysanız, Weapon Master tam sizlik! Koşu ve silah coşkuının, tabanca yapımı ve stratejik birleştirmenin muhteşem birleşimini yaşayın. Engelleri temizleyin, silahları teslim edin ve gelişmiş cephaneliğinizle tabanca koşusunda hakimiyet kurun.

Weapon Master: silah Oyunları nu şimdi indirin ve içindeki tabanca ustasını özgür bırakın!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

2.5.6

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Weapon Master: Silah Oyunları on Google Play

Kategori

Aksiyon

Aksiyon

3.5 Rating (3785 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 29 Ara 2023

- New icon - Optimizations - New Weapons

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 3,785
Değerlendirme
3.5
3.7k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap