https://apkdrv.com/

4.8 59.1k Yorumlar 133


2.5.7 Yayınlayan: WeTransfer BV


İNDİR

Hakkında

wetransfer apk, wetransfer apk indir WeTransfer, büyük dosyaları kolayca göndermenin ve almanın pratik bir yolunu sunan bir platformdur. İşte WeTransfer'ın …

wetransfer apk, wetransfer apk indir

WeTransfer, büyük dosyaları kolayca göndermenin ve almanın pratik bir yolunu sunan bir platformdur. İşte WeTransfer’ın bazı özellikleri:

– **Büyük Dosyaları Tek Seferde Gönderme:** WeTransfer, tek seferde 200 GB’a kadar dosya transferi yapmanıza olanak tanır. Bu, büyük medya dosyalarını, belgeleri veya diğer büyük dosyaları hızlı ve sorunsuz bir şekilde paylaşmanızı sağlar.

– **Mobil Kullanım Kolaylığı:** WeTransfer, masaüstünde veya mobil cihazlarda kullanım için optimize edilmiştir. Telefonunuzdan dosyaları kolayca gönderip alabilirsiniz.

– **Transfer İşlemlerini Yönetme:** WeTransfer ile gönderdiğiniz dosyaların indirilme durumunu kontrol edebilir, transferleri yönetebilir ve istediğiniz zaman silebilirsiniz.

– **Bildirimler:** Dosyalarınız alıcıya ulaştığında veya indirildiğinde anında bildirim alırsınız. Bu sayede transfer durumunu takip etmek kolaylaşır.

– **Dosya Önizleme:** Dosyalarınızın nerede olursanız olun önizlemesini yapabilirsiniz. Bu, dosyalarınızı indirmeden önce içeriğini görmek istediğinizde oldukça kullanışlıdır.

WeTransfer, genellikle büyük dosyaların e-posta ekleriyle gönderilemediği durumlarda veya bulut depolama hizmetleri paylaşımında zorluk yaşandığında kullanıcılar tarafından tercih edilen bir çözümdür.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

2.5.7

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get WeTransfer on Google Play

Kategori

Verimlilik

Verimlilik

4.8 Rating (59184 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 14 Ara 2023

We've squashed a few bugs and made the app experience even better.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 59,184
Değerlendirme
4.8
59.1k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap