https://apkdrv.com/

3.8 398.4k Yorumlar 322


5.2.0 Yayınlayan: 9 Count


İNDİR

Hakkında

wink apk, wink apk indir Sizinle aynı şeyi isteyen insanlarla tanışın. Uyumsuz bağlantılarla süre kaybetmekten bıktınız mı? Hiçbir yere varmayan mevzuşmaları …

wink apk, wink apk indir

Sizinle aynı şeyi isteyen insanlarla tanışın.

Uyumsuz bağlantılarla süre kaybetmekten bıktınız mı? Hiçbir yere varmayan mevzuşmaları bir kenara bırakın ve sizinle aynı türde bir ilişki isteyen insanlarla tanışmaya başlayın!

Wink’te muhteşem eşinizi bulun! Wink’te aradıklarını gören 30 milyondan fazla kişiye katılın.

Aramanızı Özelleştirin: İster arkadaş arıyor olun, ister flört ediyor olun, ister gündelik bir kaçamak yapıyor olun, tam olarak aramış olduğunızı Wink’te bulabilirsiniz.

Daha İyi mevzuşmalar: Kaydırın, eşleştirin ve anında anlamlı sohbetler yapın; önemli olan doğru bağlantıları kurmaktır.

Bölgenizi Keşfedin: Yakınınızdaki benzer düşüncelere haiz insanlarla bağlantı kurun! Bir konser arkadaşına yada bir kahve aşığı arkadaşınıza mı ihtiyacınız var? Wink seni korudu!

Kendinizi İfade Edin: Profilinizi kişiselleştirin, ilgi alanlarınızı paylaşın ve yeni eşleşmelerle coşku yaratın!

Güvenlik ve Eğlence Bir Arada: Yeni insanlarla tanışmanın tadını çıkarırken güvenli bir şekilde bağlantı kurun. Herhangi bir tehlike işaretini bildirin ve kişisel bilgilerinizi koruyun.
Wink ile güvende kalınca, eğlenin ve kendi anlamlı bağlantılarınızı bulun!

Wink, yakınınızda ve dünyanın her yerinde bağlantılar kurabileceğiniz eğlenceli ve güvenli bir topluluktur. Ekibimiz, tüm kullanıcılarımız için en yüksek güvenlik standartlarını koruma mevzusunda tutkuludur. Topluluğun güvenliğini riske atan herhangi bir davranış görürseniz, lütfen bunları uygulama içi raporlama işlevini kullanarak bildirin ve daha çok ayrıntı vermek isterseniz [email protected] adresini kullanın. Ayrıca kullanıcılarımızı, konum, tam ad ve diğer tüm kişisel bilgiler gibi belirli ayrıntıları yeni bağlantılarla paylaşmayı düşünürken dikkatli olmaya çağrı ediyoruz. Wink’te yetişkinlere yönelik içeriğin satın alınması ve satılması yasaktır. Uygunsuz içerik satan yada talep eden hesaplar, topluluk kurallarımızı ihlal etmeleri nedeniyle dönem dışı bırakılacaktır. Güvenlik hakkında daha çok informasyon için https://www.Getwinkapp.Com/safety/ adresini ziyaret edin. Topluluk Kurallarımızı okumak için https://www.Getwinkapp.Com/community/ adresini ziyaret edin. Wink’te herkesi güvende tutmak için birlikte çalışalım!

Herhangi bir sorunuz yada endişeniz var mı? [email protected] adresinden ekibimize ulaşın!

Wink’i indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Ek olarak kullanıcılar Wink+’a abone olmayı yada farklı sarf malzemeleri satın almayı seçebilirler. Sınırsız kaydırma, ücretsiz destek ve daha çok harika avantaj için Wink+’ı bugün deneyin!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

5.2.0

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

7.0

Android

7.0

Şu tarihte mevcut:

Get Wink - dating and friends on Google Play

Kategori

Sosyal

Sosyal

3.8 Rating (398459 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 18 Ara 2023

Your most requested features are in the works! In the meantime, here’s an update full of fresh fixes and improvements on the Wink experience you know and love.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 398,459
Değerlendirme
3.8
398.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap