https://apkdrv.com/

5 1.5m Yorumlar 852


Yayınlayan:


İNDİR

Hakkında

gta 5 indir, gta 5, gta 5 apk   GTA five APK, serinin hayranları tarafından yapılmaya devam edilen bir tür Android …

gta 5 indir, gta 5, gta 5 apk

 

GTA five APK, serinin hayranları tarafından yapılmaya devam edilen bir tür Android oyunu olarak adlandırılabilir. GTA five mobile Android APK indirme linki, Rockstar games tarafından olmasa da hayranlar tarafından paylaşıldı. Hayran yapımı GTA five cell (Grand robbery automobile five mobile) orijinalinden farksız ve tüm karakterleri içeriyor. GTA cellular five Android chooküz beta aşamasında olmasına rağmen sorunsuz oynanış sunuyor. Fan yapımı Android telefonlarda oynanabilen cell sürüm grafikleri de oldukça kaliteli.

Alternatif hyperlink ile GTA 5 APK cellular v2.0 Nasıl Kurulur?
Program sayfasında yer alan İndir tuşunun hemen altında, alternatif olarak yer alan bir başka bağlantı adresi daha olduğunu göreceksiniz. Mobil sürümün en yeni sürümü olan 45MB’lıokay APK’yı indirmeniz ise oyunu oynamanız için yeterli olmayacaktır. APK dosyasının ardından OBB dosyalarını da telefonunuza kurmanız gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken adımlar ise aşağıdaki gibi:

1- Yukarıda yer alan “İndir” butonunu tıklayın ve APK dosyasını indirin.

2- Bu adrese tıklayarak 2.6GB boyutundaki OBB dosyalarını telefonunuza indiriniz.

3- APK dosyasına tıklayarak kurulumu gerçekleştiriniz.

4- APK’yi kurduktan sonra OBB dosyalarını telefonunuzda açılan yeni dosyaların içine taşıyınız.

5- OBB dosyalarınızı sdcard/Android/facts/com.Rockstargames.Gtav/ adresine taşıyınız. Dosyalar SDCard içinde yer almıyorsa, ana depolama alanında arayınız.

6- GTA five mobile V2.0, Huawei telefonlarda ve Android eleven sürümündeki telefonlarda çalışmaz.

GTA five Mobil Android telefonda oynamak isteyenler için GTA five mobil sürümü hazırlandı. Bilindiği üzere Rockstar games, hala en çok oynananlardan biri olmasına rağguys GTA 5 cellular oynamaya açmadı. Eski GTA oyunları mobil platformda bulunuyor. Sabırsız hayranların geliştirdiği GTA five cellular oyunu orijinalinden helloçbir fark içermiyor. Şu anda hala geliştirilme aşamasında olduğundan tek bir sokak var ancak ikonik karakterler oyuna dahil edilmiş.

Android için yayınlanan deneme, doğrulama da istemiyor. Yukarıdaki GTA five APK linkine dokunarak GTA five’i mobil cihazınıza indirip hemen oynamaya geçebilirsiniz. Oynanış videosunu da yukarıdan izleyebilirsiniz.

GTA five cellular APK Detayları
GTA five cellular olarak karşımıza çıkan sürüm, tahmin edeceğiniz gibi resmi olarak yayınlanan bir oyun değil. Bir grup Grand robbery car 5 hayranı tarafından hazırlanan oyun, birdüz geliştirme aşamasının oldukça başında bulunuyor.

Oyunu indirdiğinizde göreceğiniz şekilde, fowlüz birçadequate modelleme yapılmamış durumda. Buna rağguys yapılan kısımlar gayet umut verici görünüyorlar ve ilerleyen günlerde elle tutulur bir oyunun çıkacağının müjdesini şimdiden verebiliyorlar.

Chickenüz geliştirilmekte olan sürümün en eğlenceli tarafı ise stunt adı verilen modunun olması. Stunt sayesinde arabalarla akla hayale gelmez hareketler yapabiliyorsunuz. Eliniz bir kere araba kullanmaya alıştıktan sonra, oldukça eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz.

Mobil sürümün yapımcıları, ilerleyen günlerde geliştirmeleri sürdüreceklerini ve oyunu gerçekten oynanabilir hale getireceklerinin de müjdesini verdiler. Yine de şu an için elimizde bulunan sürümün, yeteri kadar dolu ve oynanabilir olmadığının altını çizmemiz gerekiyor.

Birkaç sokak ve modellemeden oluşan sürüm, yine de eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak kadar içeriği size sunmayı başarıyor. Bunu göze alarak, oyunu indirebilir ve deneyebilirsiniz.

İlerleyen günlerde yapılacak geliştirmelerin ardından mobile GTA five daha mantıklı ve oynanabilir bir hale gelecektir. Şimdiden bunu söylemek ve görmek gayet mümkün.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

Yükleyen:

admin26

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get  on Google Play

Kategori

Aksiyon

Aksiyon

5 Rating (1578791 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 1,578,791
Değerlendirme
5
1.5m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap